Sprzątanie domu za pomocą wody alkalicznej


Alkalizacja to w istocie rzeczy utrzymanie prawidłowego pH krwi. Picie alkoholu zakłóci także pH systemu, podobnie jak picie kawy, liczba herbat. W ten sposób łatwo wchłania się i wykorzystuje w miary komórkowej.


Dostaję dużo e-maili od ludzi, którzy chcą schudnąć i wzmocnić swoje zdrowie poprzez post, ale nie są pewni metod przygotowania lub czego szukać. Albo myślą, że post po prostu to, co oni, aby zrobić, ale nie mają wsparcia ze strony przyjaciół i / lub krewnych. Co gorsza, wielu jest takich, którzy pragną pościć, ale ich lekarz jest przeciwny tej grze.

Kiedy twój chłopak jest wybredny, możesz zauważyć, że ta osoba nie otrzymuje właściwego zdrowego odżywiania. Jedna sztuczka, którą możesz spróbować, to ukryć warzywa w naczyniach. Na przykład, potrafią upiec pieczone dyni lub dodać marchew i cebulę podczas gotowania makaronu. Istnieje wiele sposobów na to, aby dzieci spożywały więcej owoców i warzyw, nie wiedząc o tym, pamiętając o tym.

Gdy ból dna uderzy, będziesz szukać natychmiastowej ulgi, tylko jeden najłatwiejszy sposób, aby uzyskać dnę artretyzmu ulgi jest zawsze stosować pakiet lodu na obszarze dotkniętym chorobą. Pakiet lodowy jest idealny jako procedura zapalna. Jako dodatek, chłód twojego lodu zdusi stawy, przez co po jakimś czasie możesz pozbyć się bólu. Musisz kontynuować korzystanie z pakietu dotyczącego 15 minut lub dłużej.

Co się właściwie wydarzyło tutaj? .. Od 10 lat jedziesz do tego samego lekarza, czy nie byłoby czegoś, co by zrobił? Mogłoby być tak, naprawdę nie jest. Jest wyszkolony, aby radzić sobie z tym, co masz, nigdy nie przeszkadzać ci w zdobyciu go w pierwotnym miejscu. To, niestety lub na szczęście, oparte na tym, jak się na tym pojawiają, jest pracą. „Ale mam dyplom lekarza”, mówisz, cóż. to dobrze, mówię, inaczej, gdybyś był profesjonalistą medycznym. Domyślam się, że w końcu robię to za pomocą lekarza, poczekaj, jeśli dostaniesz prezent.

Na tym poziomie alkaliczna woda jonizowana jest przystosowana do picia przez cały dzień i całą noc. Świetnie nadaje się do przygotowywania koktajli odżywczych. I chociaż powinieneś go pić, gdy rozważasz większość suplementów, powinieneś unikać przyjmowania niacyny z alkaliczną wodą zjonizowaną. Plan diety, jeśli wziąć pod uwagę niacynę z udziałem alkalicznej wody zjonizowanej te typy prawdopodobnie doświadczają nieprzyjemnego „flush”.

Dlatego podstawowym warunkiem jest uzyskanie doskonałego jonizatora wody dla lepszej wody i zdrowia. Ty i twoja rodzina, aby utrzymać tak dobrze, jak to tylko możliwe może być tak proste, jak uzyskanie dobrego systemu dla wody. Niezależnie od tego, czy mieszkasz w mieszkaniu i trzymasz w niewoli tego, co płynie podczas korzystania z rur, czy posiadasz rezydencję i chcesz czystszej, wydajnej wody, możesz znaleźć jonizatory, aby zadowolić dom i budżet. Ponadto poprawa stanu zdrowia związana z piciem dobrej, czystej wody przewyższa koszty opieki zdrowotnej wraz z rozwiązywaniem problemów w linii żyłki.

2 – Zjedz dużo organicznych surowych warzyw, które będziesz musiał mieć pełną alkaliczność. Surowy jest najlepszy, ale jeśli potrzebujesz go gotować, gotuj tylko trochę, co oznacza, że ​​zachowujesz cenne metody enzymatyczne. Jeśli nie możesz znaleźć organicznych warzyw, możesz zmyć swoje warzywa – to naturalne rozwiązanie, aby oczyścić pestycydy.

12.Convertino VA, Armstrong LE, Coyle EF, Mack GW, Sawka MN, Senay LC Jr, Sherman WM. Odpowiednia wymiana płynów pomaga utrzymać nawodnienie oraz promuje zdrowie, bezpieczeństwo i optymalną sprawność fizyczną osób biorących udział w regularnych ćwiczeniach. Med Sci Sports Exercise 1996 Jan; 28 (1): i-vii.